Luty 2015 
  1. Zabawa karnawałowa
  2. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
  3. Karnawał na bis

Zabawa karnawałowa

 

9 lutego Mieszkanki Naszego Domu bawiły się na zabawie karnawałowej w zaprzyjaźnionym DPS- ie na ul. św. Jadwigi w Częstochowie. Barwne stroje oraz muzyka na żywo sprawiły,że zabawa była bardzo udana. Poza tym podczas zabawy odbyło się wiele konkursów, w których można było wygrać słodkie upominki.

Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

 

11 lutego 2015 r. Był obchodzony Światowy Dzień Chorych. Mieszkanki Naszego Domu uczestniczyły z tej okazji w uroczystej Eucharystii w bazylice archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie. Mszy św. przewodniczył arcybiskup Wacław Depo, który w homilii nawiązał do słów z Księgi Rodzaju „ Niehybnie umrzesz”. Przestrzegał przed manipulacjami genetycznymi prosił, aby się nie bawić w Boga Stwórcę. Na zakończenie Mszy św. metropolita częstochowski udzielił zgromadzonym błogosławieństwa lourdzkiego Najświętszym Sakramentem.

Karnawał na bis

 

12 lutego Panie z Naszego Domu bawiły się na zabawie karnawałowej w DPS na ulicy Kontkiewicza w Częstochowie. Zabawa była połączona z tłustym czwartkiem oraz dniem faworka. Wspaniała zabawa, która jest dewizą tego Domu w połączeniu z poczęstunkiem sprawiły, że zabawa była niezapomniana.

Karnawał na bis Karnawał na bis Karnawał na bis Karnawał na bis