Maj 2015 
  1. Kwiaty z bibuły
  2. Hokus Pokuss
  3. Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój

Kwiaty z bibuły

 

Mieszkanki Naszego Domu wzięły udział w konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie. Konkurs jest organizowany każdego roku, a jego celem jest propagowanie tradycji bibułkarstwa. Prace z bibuły powstały na terapii zajęciowej pod czujnym okiem instruktora.

Hokus Pokuss

 

Hokus Pokuss12 maja Mieszkanki Naszego Domu wzięły udział w słodkich warsztatach w Manufakturze słodyczy w Żarkach Letnisko. Hokus Pokuss to miejsce kolorowe i bajkowe. Nasze Panie mogły zaobserwować, jak powstają cukierki oraz miały okazję same uformować swojego lizaka. Warsztaty były bardzo kreatywne. Jest to bardzo ciekawy pomysł na aktywne i twórcze spędzanie wolnego czasu.

Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój

 

Mieszkanki Naszego Domu w terminie od 5 do 18 maja uczestniczyły w turnusie rehabilitacyjnym w Wysowej Zdrój. Panie korzystały z zaplecza rehabilitacyjnego poprawiając swoją kondycję zdrowotną oraz uczestniczyły w imprezach organizowanych na terenie ośrodka, zwiedzały również okolicę i spacerowały po Parku Zdrojowym pijąc lecznicze wody. Nasze Panie uczestniczyły w zabawach tanecznych integrując się z kuracjuszami oraz chodziły na wycieczki piesze, na których miały okazję zobaczyć zabytkowe cerkwie oraz piękne doliny gdzie znajdowały się żeremie Bobrów.

Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój Turnus rehabilitacyjny w Wysowej Zdrój