Luty 2016 
  1. Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja
  2. Dzień Chorych
  3. Walentynki
  4. Ostatki
  5. Bal Maskowy

Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja

 

2 lutego w Naszym Domu odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z Poraja. Dzieci oraz wychowawcy włożyli w przedstawienie bardzo dużo pracy. Piękna historia narodzenia Jezusa opowiedziana przez najmłodszych sprawiła Naszym Paniom bardzo dużo radości. Goście w Naszym Domu są zawsze bardzo mile widziani, a przedstawienia w ich wykonaniu są oklaskiwane przez Mieszkanki, które nigdy nie zapomną o słodkim poczęstunku dla najmłodszych.

Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja Jasełka w wykonaniu dzieci z Poraja

Dzień Chorych

 

11 lutego Mieszkanki Naszego Domu pojechały do katedry częstochowskiej na Mszę Świętą z okazji Dnia Chorego. We Mszy świętej uczestniczyli ludzie, którzy są dotknięci cierpieniem i naznaczeni chorobą. Wszyscy, którzy brali udział w Liturgii otrzymali z rąk księdza Biskupa Wacława Depo, błogosławieństwo Lourdzkie Najświętszym Sakramentem.

Walentynki

 

13 lutego z okazji Dnia św. Walentego, Panie z Naszego Domu uczestniczyły w projekcji filmu pt: "Szkoła Uczuć". Film wśród mieszkanek wzbudził ogromne zainteresowanie. Pojawiły się łzy i silne emocje związane z jego treścią. Historia miłości, która przemieniła serce zbuntowanego chłopaka odbijała się jeszcze echem wśród Mieszkanek, które długo opowiadały o sobotniej projekcji.

Ostatki

 

28 lutego Mieszkanki zostały zaproszone na ostatki do zaprzyjaźnionego Domu na ul. Kontkiewicza do Częstochowy. Zabawa odbyła się pod "znakiem faworka". Podczas imprezy został wybrany król i królowa balu, którzy przewodzili zabawie do samego końca. Nasze Panie uczestniczyły również w różnego rodzaju konkursach i zabawach, gdzie zajmowały czołowe miejsca.

Ostatki Ostatki Ostatki Ostatki

Bal Maskowy

 

29 lutego Mieszkanki Naszego Domu uczestniczyły w zabawie karnawałowej u Braci. Zabawa na ul. św. Jadwigi jest zawsze w określonym temacie. Tegoroczna impreza była pod hasłem "Wehikuł Czasu". Obowiązywały stroje nawiązujące do przeszłości, bajek oraz legend. Zabawa była bardzo udana, a Mieszkanki wróciły z niej bardzo zadowolone.

Bal Maskowy Bal Maskowy Bal Maskowy Bal Maskowy