Maj 2016 
  1. Imieniny Siostry Dyrektor
  2. Wyjazd na festiwal do Katowic
  3. Warsztaty szydełkowania
  4. Wyjazd do Ustronia

Imieniny Siostry Dyrektor

 

Dnia 11.05.2016r z okazji imienin Siostry Dyrektor, Mieszkanki Naszego Domu przygotowały wraz z instruktorem K-O dwie pantomimy opowiadające o walce człowieka z grzechem oraz. o miłości, którą darzy każdego człowieka Bóg. Siostra Dyrektor była zachwycona tematyką przedstawienia albowiem nawiązywała ona do roku miłosierdzia, który jest obecnie obchodzony na całym świecie.

Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor

Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor Imieniny Siostry Dyrektor

Wyjazd na festiwal do Katowic

 

17 maja 2016 r. Mieszkanki Naszego Domu uczestniczyły w Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych w Katowicach. Panie zaprezentowały się w grupie solistów. Bardzo miła i przyjazna atmosfera koncertu sprzyjała zawieraniu nowych przyjaźni. Z całą pewnością wizyta w katowickim Domu Kultury wpisze się na stałe w harmonogram wyjazdów zespołu „ Radość”.

Warsztaty szydełkowania

 

19 maja 2016 r. Mieszkanki Naszego Domu wraz z terapeutą zajęciowym wzięły udział w Warsztatach Szydełkowania, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju. Warsztaty były adresowane do osób dorosłych. Panie uczestniczące w spotkaniu dzieliły się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami. W przyjaznej i miłej atmosferze można było nauczyć się odczytywać wzory z fachowych czasopism, a Panie, które nie miały nigdy styczności z szydełkowaniem mogły przyjrzeć się jak się wykonuje słupki i pół -słupki od podstaw.

Wyjazd do Ustronia

 

Dnia 24.05.2016r. Mieszkanki Naszego Domu pojechały na wycieczkę do Ustronia. Górski klimat i przepiękne okolice pozwoliły odpocząć Naszym Paniom, które wróciły z wycieczki bardzo zadowolone.

Wyjazd do Ustronia Wyjazd do Ustronia